Hakkımızda

PFM Cloud ve Yes Bilişim LTD. ŞTİ. hakkında.

Yes Bilişim 2011 yılında kurulmuş olup, Tecrübeli yönetici kadrosu, genç ve alanında uzman ekibiyle iş ortaklarına ve müşterilerine bilişim yelpazesinin geniş çerçevesinde pratik ve hesaplı çözümler üretmektedir.
 
Yes Bilişim - Microsoft Sunucu Ailesi, Sıfırdan Ofis Bilgi İşlem Kurulumu, Ofis Dokümantasyon Sistemleri, BT Güvenliği konularında uzmanlaşmıştır ve bu konuda destek/danışmanlık hizmeti vermektedir. Doküman baskı işlerinin raporlanması ve denetim altına alınması konusunda da faaliyet gösteren Yes Bilişim, Şifreleme, Kart Okuyucu Destekli Sistemler, Kurumsal Yazdırma Politikası (Corporate Print Policy) oluşturma ve uygulama konusunda profesyonel çözümler sunmaktadır.
 
Vizyonumuz
 
Bilişim Sektöründe Profesyonel Hizmetleri, Hizmet Kalitesi ve Eşsiz Hizmetleri ile bilinir ve aranır olmak istiyoruz. Bunun için gereken bilgi birikimi, deneyim, sermaye, müşteri memnuniyeti ve bol referansa sahip bir firma olma yolunda elimizden gelen her türlü çabayı göstermeye hazırız. YES Bilişim kuruluş amacı küçük ve orta boy firmalara ihtiyacı olan destekleri sağlamak, bilgi birikimini paylaşmak ve onlara iyi bir çözüm ortağı olmaktır.
 
Misyonumuz
 
Yes Bilişim olarak Misyonumuz Bilişim Dünyasına yenilikler katarak, sürekli yenilenmiş fikirler üretmek ve müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmaktır. 
 
Bizim deyimimizle “Yeşilişim” yani Yeşil Bilişim konusunda destekleyici ve yenilikçi girişimler ile IT Sektörünün Dünyamıza verdiği zararı en aza indirmek ve bu konuda herkesi bilinçlendirmektir. Kâğıtsız bir ofisin geleceğimiz adına ne kadar önemli olduğunu çok iyi anlıyoruz. Bunun için üzerimize düşen görevi yerine getirmek istiyoruz.
 
Yeşil Bilişim Nedir?
 
Yeşil Bilişim Dünya da yıllardır var olan ancak ülkemizde yeni konuşulur olan bir kavramdır.
 
Son dönemlerde firmaların bol bol ön plana çıkartmak istediği yeşil teknoloji aslında uluslar arası sivil toplum ve araştırma örgütlerinin koyduğu sınırlamalar sayesinde ortaya çıktı. Tüketim toplumunun dünyayı verdiği zararı aza indirmeyi hedefleyen bu ürünler, enerji tüketiminden, üretime kadar birçok konuda doğa dostu teknolojilerle çalışıyor. Yeşil teknolojili bir ürün aldığınız zaman sadece tasarruf etmiyorsunuz aynı zamanda dünyaya verdiğiniz zararı minimuma indiriyorsunuz.
 
HİZMETLERİMİZ
 
Kobi-It
 
Kobi IT Küçük ve orta büyüklükteki işletmelerinizde kullandığınız tüm bilişim alt yapısının 7 gün 24 saat eksiksiz ve güvenilir biçimlerde çalışmasını sağlayan destek paketimizdir.
 
Microsoft Ürünleri
 
Microsoft Ürünleri Microsoft Sunucu Sınıfı ürünleri, Windows İşletim Sistemi, Microsoft Exchange gibi güncel iş hayatının en etkili uygulamaları hakkında destek veriyoruz.
 
Destek Hizmetleri
 
YES Bilişim olarak Destek ve Bakım Hizmetleri, müşterilerimizin IT alt yapılarını oluşturan ürünlerin standartlara uygun çalışmasını sağlıyoruz.
 
Ağ Çözümleri
 
İş dünyasında faaliyet gösteren şirketler ister büyük ölçekli olsun ister küçük, her geçen gün büyümekteler ve IT ihtiyaçlarında network’ ün yeri daha da önem kazanmaktadır.
 
Lisanslama Hizmetleri
 
Kurumunuzla ilgili ihtiyaçlarınızı ve satın alma döngüsünü göz önünde bulundurarak, lisanslama ve satın alma seçenekleriyle ilgili net ve anlaşılır bilgiler sunuyoruz.
 
IT Danışmanlık
 
Gereken durumlarda kendi yazılım ekibimiz ile terzi dikimi çözümler sunup, gerektiğinde fotokopi ve dokümantasyon çözümleri uzmanlarımızla dijital arşivleme sağlayacağız.
 
Sunucu Kurulum
 
İşlerin kesintisiz yürümesi için artık bilgisayar çok önemli bir yer tutuyor. Kullanıcı, Bilgisayarı arızalandığı birçok durumda iş yapamaz hale geliyor. Sunucuların durması durumunda ise işler aksıyor...
 
Ağ Güvenliği
 
İnternetin büyümesi ve sistemlerin gelişmesiyle birlikte, güvenlik uzmanları da ağlarına yönlenebilecek tehditlerle başa çıkabilmek için daha karmaşık güvenlik politikaları uygulamak zorunda kalmaktadır.
 
ÜRÜNLERİMİZ
 
PFM (Desktop)
 
PFM Cloud, marka bağımsız tüm yazıcı ve çok amaçlı ofis makinelerini yönetmek için tasarlanmıştır. Farklı markaların aynı organizasyonda çalışması durumunda, farklı yazılımlar kullanmak yerine sadece PFM ile makine parkınızı rahatlıkla yönetebilirsiniz.
 
PapercutMF
 
PaperCut Kullanarak Kontrolü Elinize Alın! Görüntüleyin, Düzenleyin, Raporlayın, Tasarruf edin,Çevreyi koruyun,Zaman kazanın.
 
ELATEC
 
Yes Bilişim olarak Elatec RFID ürünlerini Türkiye’ nin hizmetine sunarız. Elatec RFID Systems Dünyanın her yerinde donanım ve yazılım ürünleri üretimi, danışmanlığı sağlamaktadır.